Kommuneqarfik Sermersuumi atuarfiit nammineerlutik ukiumi atuarfiusumi atuanngiffeqarfiit inissitsitertarpaat. Taakkua uani takusinnaavatit.

Atuarfinni pisortat pisortallu tulliisa oqarasuaatikkut normui e-mailikkullu adressii quppernermi uani takusinnaavatit  Link

Atuarfiit

Ittoqqortoormiit:

Ejnar Mikkelsenila Aluarpia

B-121
3980 Ittoqqortoormiit

+299 36 78 61 ejnar.mikkelsnila@sermersooq.gl

Kulusuk:

Kulusumi Alivarpi

Kulusuk B-416
3915 Kulusuk

+299 36 78 31 kulusumi.alivarpi@sermersooq.gl

Nuuk:

Atuarfik Samuel Kleinschmidt

Samuel Kleinschmidtip Aqqutaa 4
3900 Nuuk

+299 36 62 20 ask@sermersooq.gl

Atuarfik Ukaliusaq

Prinsessevej 1
3900 Nuuk

+299 36 62 50 ukaliusaq@sermersooq.gl

Kapisillit Atuarfia

Kapisillit B-166
3900 Nuuk

+299 35 96 02 kapiatu@sermersooq.gl

Qeqertarsuatsiaat bygdeskole

Qeqertarsuatsiaat B-158
3900 Nuuk

+299 36 60 16 qeqatu@sermersooq.gl

Nuussuaq:

Atuarfik Hans Lynge

Hans Lyngip Aqqusernga 3
3905 Nuussuaq

+299 36 64 52 ahl@sermersooq.gl

Kangillinnguit Atuarfiat

Qajaasat 1
3905 Nuussuaq

+299 36 64 20 kang@sermersooq.gl

Nuussuup Atuarfia

Narsaviaq 12
3905 Nuussuaq

+299 36 64 00 nuuss@sermersooq.gl

Paamiut:

Arsuup Atuarfia

Arsuk B-494
3940 Paamiut

+299 36 76 99 arsukatuarfik@sermersooq.gl

Atuarfik Tuiisaq

Atuarfiup Aqqutaa 2
3940 Paamiut

+299 36 76 80 tuiisaq@sermersooq.gl

Tasiilaq:

Isertup Alivarpia

Isertoq B-494
3913 Tasiilaq

+299 98 56 72 isertup.alivarpia@sermersooq.gl

Kuummiini Alivarpik

Kuummiut B-334
3913 Tasiilaq

+299 98 41 72 kuummiini.alivarpia@sermersooq.gl

Sermilingaap Alivarpia

Sermiligaaq B-53
3913 Tasiilaq

+299 98 55 72 sermiligaaq.alivarpia@sermersooq.gl

Tasiilami Alivarpik

Tasiilaq B-105
3913 Tasiilaq

+299 36 78 01 tasiilami.alivarpi@sermersooq.gl

Tiilerilaami Alivarpi

Tiilerilaaq B-96
3913 Tasiilaq

+299 98 63 72 tiilerilaaq.alivarpia@sermersooq.gl

Quppernerup imarisaa qanganitsersimava?

Quppernermut naqqiutissaqarpit?