Kommuneqarfik Sermersuumi ulluunerani paaqqinnittarfiit

Meeraaqqeriviit

Nuuk:

Amaat

Adolf Jensensvej 1
3900 Nuuk

+299 36 67 41
amaat@sermersooq.gl

Paannaat

Skolevej 6
3900 Nuuk

+299 36 67 51
paannaat@sermersooq.gl

Ungaavaraq

Lyngby-Taarbækvej 21
3900 Nuuk

+299 36 69 30
ungaavaraq@sermersooq.gl

Nuussuaq:

Uiloq

Narsaviaq 13
3905 Nuussuaq

+299 36 69 01
uiloq@sermersooq.gl

Paamiut:

Meeraq

Poul Ibsenip Aqqutaa 3
3940 Paamiut

+299 36 66 85
meeraq@sermersooq.gl

Tasiilaq:

Amaagajaaq

Naasuliartarpimmu B-1094
3913 Tasiilaq

+299 36 78 23
Amaajagaaq@sermersooq.gl

Meeqqeriviit

Nuuk:

Nuka

Gertrud Raskvej 1
3900 Nuuk

+299 36 67 70
nuka@sermersooq.gl

Paamiut:

Mike

Gert Egedesvej B-650
3940 Paamiut

+299 36 6635
mike@sermersooq.gl

Tasiilaq:

Dr. Ingrids Børnehave

Laarsaaiip Aqqutaa B-82
3913 Tasiilaq

+299 36 78 21
dr.ingrid@sermersooq.gl

Meeraaqqeriviutigalutik meeqqeriviit

Ittoqqortoormiit:

Paarsisor

B-425
3980 Ittoqqortoormiit

+299 99 11 89
paarsisor@sermersooq.gl

Nuuk:

Meeqqat

Jens Kreutzmannip Aqqutaa 8
3900 Nuuk

+299 36 68 50
meeqqat@sermersooq.gl

Puiaq

Jagtvej 15
3900 Nuuk

+299 36 67 80
puiaq@sermersooq.gl

Paarsisoq

Samuel Kleinschmidtip Aqqutaa 3
3900 Nuuk

+299 36 67 60
paarsisoq@sermersooq.gl

Qivioq

Samuel Kleinschmidtip Aqqutaa 6-B
Nuuk 3900

+ 299 36 68 80
Qivioq@sermersooq.gl

Soralu

Qernertunnguanut 1
3900 Nuuk

+299 36 68 30
soralu@sermersooq.gl

Tikiusaaq

Kissarneqqortuunnguaq 19A
3900 Nuuk

+ 299 36 67 20
Tikiusaaq@sermersooq.gl

Timmiaaqqat

Lyngby-Taarbækvej 2
3900 Nuuk

+299 36 68 70
timmiaaqqat@sermersooq.gl

Nuussuaq:

Annersuaq

Kangillinnguit 1
3900 Nuussuaq

+299 36 68 68
annersuaq@sermersooq.gl

Apisseq

Nuniaffik 2
3905 Nuussuaq

+299 36 68 20
apisseq@sermersooq.gl

Muku

Nuniaffik 1
3905 Nuussuaq

+299 36 67 00
muku@sermersooq.gl

Nukariit

Hans Lyngip Aqqusernga 5
3905 Nuussuaq

+299 36 69 91
nukariit@sermersooq.gl

Sikkersooq

Attartup Timaa 1
3905 Nuussuaq

+299 36 67 30
sikkersoq@sermersooq.gl

Umiaq

Nuussuaq 11
3905 Nuussuaq

+299 36 68 90
umiaq@sermersooq.gl

Tasiilaq:

Mikisoq

Attertumut B-1467
3913 Tasiilaq

+299 36 78 20
mikisoq@sermersooq.gl

Pingajeqqad

Ittimiini B-1804
3913 Tasiilaq

+299 36 78 23
pingajeqqad@sermersooq.gl

Nunaqarfinni meeqqat ornittagaat

Tasiilaq:

Isertumi meeqqat ornittagat

Isertoq B-493
3913 Tasiilaq

+299 98 56 35

Kuummiuni meeqqat ornittagaat

Kuummiut B-943
3913 Tasiilaq

+299 98 41 78

Sermiligaami meeqqat ornittagaat

Sermiligaaq B-1260
3913 Tasiilaq

Tiilerilaami meeqqat ornittagaat

Tiilerilaaq B-713
3913 Tasiilaq