Aningaasaateqarfinni suliffeqarfinnilu siulersuisuni ilaasortanik qinersineq

Kommunalbestyrelsimit ataaniittut toqqarneqarput.

Aningaasaateqarfiit suliffeqarfiillu, Kommunalbestyrelsimit ilaasortaaffigineqartussat:
 
Ippiarsuk:

Inge Olsvig Brandt (IA), sinniisoralugu Avaaraq S. Olsen (IA).

Lone Rosengreen Pedersen (IA), sinniisoralugu Poul Petersen (D).

Utoqqaat Illuat:

Poul Petersen (D), sinniisoralugu Lone Rosengreen Pedersen (IA).

Avaaraq S. Olsen (IA) sinniisoralugu Inge Olsvig Brandt (IA).

Kommunimi Upalungaarsimanermut Ataatsimiititaliaq:

Uju Petersen (IA), Ken Madsen (N) aammalu Peter Davidsen (S).

Kutsadda:

Ken Madsen (N), sinniissoralugu Ulluinnarni Aqutsisoq.

ICC Kangia:

Harald Bianco (IA).

Mælkebøttecentret:

Avaaraq S. Olsen (IA). 

Angalanermut Aningaasaateqarfik:

Inge Olsvig Brandt (IA) sinniisoralugu Mia Skifte Lynge (IA).

Naya-Sophia Lyberth (IA) sinniisoralugu Avaaraq S. Olsen (IA).

Laura Tuanajik Uitsatikitseq (S) sinniisoralugu Mala Høy-Kuko (S).

Kulturitta siuarsarneqarnissaa pillugu Siunnersuisooqatigiit (Aningaasaateqarfik Sermeq):

Inge Olsvig Brandt (IA), Poul Petersen (D) aammalu Martha Abelsen (S). 

Kommunalbestyrelsimi ilaasortaanngitsoq Kimmernaq Kjeldsen.

Paamiut katersugaasiviat:

Juaaka Lyberth (IA).
 
Tasiilap katersugaasivia:
Justus Hansen (D).

Nunat avannarliit killiit illoqarittut pingaarnersaasa aningaasaateqarfiat – Nuuk, Reykjavík aamma Tórshavn

Lone Rosengreen Pedersen (IA) aammalu Justus Hansen (D).

Paamiuni Innuttaasut Innarluutillit Aningaasaateqarfiat:

Dorthe-Marie Mogensen-Fontain (S) aammalu Paamiuniit ilaasortassatut Nine Petersen.  

Ejnar Mikkelsenip Tunu pillugu Aningaasaateqarfia:

Ken Madsen (N).

Paamiuni Inuussutissarsiornermut siunnersuisooqatigiit

Lone Rosengreen Pedersen (IA) aammalu Dorthe-Marie Mogensen-Fontain (S).

Nuummi Inuussutissarsiornermut siunnersuisooqatigiit

Justus Hansen (D), Inge Olsvig Brandt (IA) aammalu Inga-Dora Markussen (S). 
 
Tunumi Inuussutissarsiornermut Siunnersuisooqatigiit:

Emanuel Nuko (N), Harald Bianco (IA) aammalu Mala Høy-Kuko (S).

Aalisarnermut ataatsimiititaliaq

Juaaka Lyberth (S), Harald Bianco (IA) aammalu Peter Davidsen (S).

Aningaasaateqarfiit suliffeqarfiillu, Kommunalbestyrelsimit ilaasortaasariaqanngitsunik ilaasortassarsiorfigineqartussat tassaapput:
 
Nuummi Illorsuit Timersortarfiit:

Johannes Groth sinniisoralugu Dina Kreutzmann. 

Nicolaj Graversen sinniisoralugu Sara Jilsø Fleischer.

Aningaasaateqarfik Destination East Greenland:

Siulittaasoq Gerth Ignatiussen. 

Ilaasortaq Mia Skifte Lynge (IA).

Katuaq:

Juaaka Lyberth (IA) sinniisoralugu Naya-Sophia Lyberth (IA). 

Sisorarfiit Aningaasaateqarfiat:

Sørine Stenholdt sinniisoralugu Qulutaq Kleemann.
 
Sumiiffinnik Aqquserngillu Taaguutaannik Siunnersuisooqatigiit

Lisathe Møller, Frederik Holm, Tittus Dalager, Johannes Heilmann, Jakob Mølgård aammalu Hans Lange.

Helene aamma Svend Jungep Aningaasaateqarfiat:

Bodil Karlshøj Poulsen. 

Kofoed Skole:

Nukaaraq Berglund.